دوست من در این صفحه تو لیست تمام کلاس ها و پکیج های آموزش آنلاین کودک را  می تونی ببینی. هر موضوعی که بهش علاقه داری فیلم آموزش اون رو شروع کن به دیدن و یادگرفتن. بیشتر آموزش های آنلاین کودک ما رایگان هستند. در هر پکیج پولی هم یک جلسه رایگان از کلاس گذاشته شده تا بتوانی فیلم آموزشی را به صورت رایگان ببینی. ما در همه کلاس ها کلی کارهای جدید یادت میدیم که دیگه تو خونه حوصلت سر نره. بتونی استفاده درست از موبایل و تبلت و یاد بگیری، و بهت کمک می کنیم بدون این که لازم بشه از خونه بری بیرون کلی کلاس های مختلف رو تجربه کنی. تا توانمندی ها و علایق خودت و بشناسی و بتونی از خودت بهتر مراقبت کنی و هرروز حس خوبی و از یادگیری تجربه کنی.

امروزمی خوای چی یاد بگیری؟

دوست عزیزم فقط با ٢٢٠ هزار تومن کل پکیج ها را برای یک ماه ثبت نام کن

75000 تومان

سفالگری(ویژه کودکان ناشنوا)

دوست من کتایون گیتی هنرمند، در این دوره قراره به زبان اشاره سفاگری راخیلی حرفه ای به شما کودکان شنوا و ناشنوا آموزش دهد.

مشاهده جزئیات...

0% تکمیل‌شده
0/8 مرحله

75000 تومان
نقاشی ناشنوایان

پکیج نقاشی آفتاب پرست(ویژه کودکان ناشنوا)

دوستای من هانیتا سروری با مدرک لیسان رشته نقاشی دانشگاه الزهرا قراره با زبان اشاره کلی نقاشی های هیجان انگیز به شما آموزش بده.

مشاهده جزئیات...

0% تکمیل‌شده
0/7 مرحله

75000 تومان

پکیج من یه قهرمانم (ویژه ناشنوایان)

دوست خوبم در این پکیج سهند قراره به زبان اشاره بهت احساسات و معرفی کنه و بهت بگه وقتی ناراحتیم یا عصبانی هستیم چی کار کنیم و حس خوشحالی و مهربونی چیه؟ س

مشاهده جزئیات...

0% تکمیل‌شده
0/4 مرحله


هدف ما از گرداوری فیلم ها و آموزش آنلاین برای کودکان، فراهم کردن محیطی امن متناسب با نیاز کودکان و آماده سازی آنها برای دنیای دیجیتال هست. شما با خریداری هر پکیج می توانید از آموزش های آن برای همیشه بهره مند باشید. همچنین می توانید برای کودک خود از اشتراک های ما استفاده کنید که با قیمت کمتر همه فیلم های آموزشی را برای مدت محدود در ختیار داشته باشید.

برای این که قبل از ثبت نام در دوره های آموزش آنلاین با جنبه های مختلف هوش کودک خود بیشتر آشنا شوید می توانید در تست استعدادیابی یا هوش چندگانه گاردنر شرکت کنید

آموزش آنلاین
آموزش آنلاین و فیلم های آموزشی کودک